ms.arya mystery

, , RECUNOASTE CEEA CE POTI SA VEZI:SI CEEA CE ITI ESTE ASCUNS VA DEVENI CLAR

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Cum sa aflu adevarul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Cum sa aflu adevarul   Lun Sept 20, 2010 6:41 am

Astazi pot spune ca sunt fericita simt ceva ce nu am simtit de foarte mult timp,dar in acelasi timp imi e frica,trebuie sa fac o alegere foarte mare,in viata mea si nu stiu cum sa fac pentru a nu face pe nimeni a sufere chiar daca acest lucru stiu ca este imposibil,imi este frica de dragoste,va urma o perioada critica si trebuie sa aflu care este cea mai buna alegere ?deoarece sufletul meu este confuz,,,vreau sa pot fi stabila intr un punct dar nu pot ,alerg prea mult si intr un final cred ca voi ramane singura,dati mi un sfat va rog si ajutati ma sa inteleg care este dragostea adevarata ,cum pot sa aflu adevaratele sentimente,pot iubi doua pers o data ii imposibil,atunci ce este de ce nu pot renunta la nici una,am zis sa las timpu sa ma ajute dar vad ca mai tare ma incurca:((simt ca inebunesc Rolling Eyes Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Sus In jos

Cum sa aflu adevarul
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ms.arya mystery :: O LUME PENTRU TINE :: LUMEA TA-
Mergi direct la: